INTES BOHEMIA s.r.o.  >  O firmě

Vítejte u INTES BOHEMIA.

Zabýváme se skladováním zboží, balicí činností a službami v oblasti vnitrostátního zasilatelství. Hlavní činností je výhradní distribuce laboratorní diagnostiky spol. ROCHE, která je jedním ze světových lídrů v této oblasti.


O firmě

Společnost INTES BOHEMIA s.r.o. vznikla na konci roku 1992 jako obchodní reakce na rozdělení tehdejšího Československa a svojí činnost naplno zahájila 1.1.1993.

V prvních letech činnosti se společnost zabývala výhradně obchodem a distribucí laboratorní diagnostiky, a to jako výhradní distributor společnosti ROCHE, která je jedním ze světových lídrů v této oblasti.
Ve druhé polovině devadesátých let se firma po dohodě se splečností ROCHE zaměřila na distribuční část. Obchodní a marketingové aktivity v ČR si firma ROCHE převzala a vykonává je prostřednictvím své dceřinné společnosti v Praze.

Spolu s distribucí laboratorní diagnostiky zajišťujeme též odborný a kvalifikovaný servis laboratorních diagnostických přístrojů a ve spolupráci s ROCHE také obchodní činnost zejména v oblasti Reflotron Systemu.


Provozovna

INTES BOHEMIA s.r.o.
U Stavoservisu 1 - areál Neos Invest, a.s.
10800  Praha 10 - Malešice

tel.: +420 272 702 563
fax: +420 272 703 206
e-mail: rochesklad@intesbohemia.cz